CNNTurk 09.03.2017

Asena Atalay'ın durumu iyi değil!

Asena Atalay'ın avukatı Beyza Sındıraç,bir tv programında yorumculuk yapan Hakan Ural'a konuştu

Canlı yayında açıklamalarda bulunan Hakan Ural, "Asena'nın avukatı beni aradı, görüşmek istediğini söyledi. Bir protokol verdi. Ayrılmışlar, sözleşmeye bağlı olarak 'yoksulluk nafakası' olarak aylık 10 bin lira almış. Bunun dışında bir şey almamış. 'Asena'nın ekonomik durumu nasıl?' diye sordum.

'Bugün ekonomik durumu iyi değil' yanıtını verdi. Bir programdan elde ettiği gelirle yaşamaya çalışıyormuş. Oturduğu evin kirası şu an 15 bin lira. Kira sözleşmesi Caner'in üzerine, dolayısıyla icra takibi de Caner'e başlatılıyor.

Bu nedenle o evden de çıkmak zorunda kalacak. Bence gidişat Asena'nın aleyhine. Sürekli talep eden insan konumunda. Caner'in de mutlaka haklı tarafları var. Asena'nın avukatı, maddi-manevi kazanımlarını elde etmek adına hukuki bir mücadele verdiklerini söyledi" ifadelerini kullandı.

Ural, "Hediye edildiğini iddia ettiği ev ve araba gibi bazı mallar var. Asena bunları kendi üstüne olduğunu sanıyor.

Ama iş bu noktaya gelince... Bence ayrılırken problem yoktu. Caner evlendikten sonra ekonomik talepler oldu. Açıklamalar sonrası olay büyüdü, bu boyutlara geldi. Asena'nın standardı ve elde ettiği gelir arasında fark var. Bu nedenle ekonomik sıkıntı çekecek" şeklinde konuştu.

Kaynak: http://www.cnnturk.com/amp/magazin/asena-atalayin-durumu-iyi-degil

Basında Biz